Kënga u publikua vetëm si audio

Kënga u publikua vetëm si audio

Rep-artistët e njohur, Lyrical Son, Mc Kresha dhe Lav’da sonte publikuan bashkëpunimin e tyre.

Kënga titullohet “Amore” dhe u lansua vetëm në versionin audio, shkruan rtv21.tv

Teksti i këngës është shkruar nga Mc Kresha, Lyrical Son dhe Singullar.

Mbetet të shihet nëse kjo këngë do të pëlqehet si këngët e tjera të artistëve./21Media