Këngëtarja me famë ndërkombëtare, Madonna është parë duke u larguar nga spitali ndërsa po mbahej nga një patericë pasi ajo trajtua në spital për shkak të një lëndimi në gju.

Këngëtarja me famë ndërkombëtare, Madonna është parë duke u larguar nga spitali ndërsa po mbahej nga një patericë pasi ajo trajtua në spital për shkak të një lëndimi në gju.

Krijuesja e hitit “Like A Virgin”, ishte veshur në të zeza me kapelë dhe syze ndërsa doli duke u ndihmuar nga të tjerët, transmeton rtv21.tv.

61 vjearja e kishte lënduar gjurin në muajin mars kur ra në skenë dhe që nga ai moment është mbështetur në paterica.

Në mars, Madonna kishte njoftuar në Instagram se i lëndoi gjunjët kur u rrëzua në skenë.

Ajo e përshkroi veten si “një kukull të thyer”, pasi ajo njoftoi se po merrte ca pushim të nevojshëm./21Media