Edhe pse e lënduar Madonna mbajti koncert për më shumë se dy orë

Edhe pse e lënduar Madonna mbajti koncert për më shumë se dy orë

Këngëtarja e mirënjohur, Madonna e ka pasur të vështirë që ta vazhdojë koncertin në Le Grand Rex në Paris që ishte pjesë e turneut të saj, ‘Madame X’.

Artistja e  cila është duke pasur probleme me lëndimin e gjurit, është përpjekur që t’i mbajë të gjitha koncertet e parapara.


 

View this post on Instagram

 

❌ #madamextheatre #legrandrexparis @orquestra.batukadeiras.pt

A post shared by Madonna (@madonna) on

Mirëpo, siç raporton The Sun Madona është mbajtur nga një valltar përcjellës pasi ishte rrëzuar nga karriga dhe ai i ka ndihmuar që t’i kryejë disa performanca të vështira. Me gjithë dhimbjen, Madonna e ka vazhduar koncertin prej dy orë e gjysmë. /21Media