Gili e Madonna me fustanin e njëjtë

Gili e Madonna me fustanin e njëjtë

Bredhi i Vitit të Ri për dizajnerët e modës nganjëherë mund të jetë edhe një inspirim për ta kthyer atë në veshje.

Këngëtarja e mirënjohur kosovare, Gili gjithmonë përmendet për stilin e veçantë dhe interesantë që e ka, prej fillimit të karrierës këngëtarja i qëndroj besnike këtij sitli.

Së fundmi, Gili në rrjeitn social Instagram me ndjekësit e saj ka ndarë një fotografi, të cilën e ka bashkuar me atë të këngëtares me famë botërore, Madonnën.

Në fotografi shihet se si një fustan me dizajn të bredhit Gili e pati të veshur r para 20 vjetësh, ndërkaq këngëtarja me famë botërore Madonna, e veshi sivjet.

“Bredhi i vitit te ri inspirues për fustanet skenik festiv. Gili – Akordet e Kosovës 1989 Madona sivjet”, ka shkruar Gili poshtë fotografisë së publikuar në Instagram.

 

View this post on Instagram

 

Bredhi i vitit te ri inspirues per fustanat skenik festiv🌲 Gili – Akordet e Kosoves 1989 Madona sivjet.

A post shared by Gili Official profile (@gili.official) on

Ndryshe, “Loqkoman” mbanë titullin kënga e fundit e Gilit, të cilën e ka publikuar në kuadër të xhirimeve të vitit të ri 2019. /21Media