Tyna, Flori Mumajesi dhe Cricket kanë bashkuar forcat për të sjellë para publikut këngën “Magdalena”, së cilës i kanë realizuar edhe videoklip.

Artistët publikuan sot këtë projekt muzikor dhe për 6 orë kanë arritur të marrin mbi 260 mijë klikime, në YouTube.

“Magdalena” është një baladë e lehtë në zhanrin R&B. Muzika është realizuar nga producenti Cricket, ndërsa tekstin e kanë shkruar Tyna, Flori dhe Endrit Mumajesi.

Xhirimet e videoklipit janë kryer në Prishtinë nga produksioni Imagine Films./21Media