Mahmut Ferati zbulon se gruaja e tij ka talent për muzikë

Mahmut Ferati zbulon se gruaja e tij ka talent për muzikë

Këngëtari i njohur, Mahmut Ferati ishte sonte i ftuar në emisonin veror në RTV 21, “21 gradë”. Ai përveç se publikoi premierë këngën e tij të re “Prit sa të vijë nga gurbeti”, shpalosi edhe detaje tjera nga karriera dhe jeta e tij private, përcjell rtv21.tv

Ai zbuloi se fëmijët e tij kanë talent në muzikë, e talent të tillë sipas tij ka edhe bashkëshortja.

Madje, Mahmut Ferati tha se bashkëshorjta e tij është kritikja e tij më e madhe. Këngëtari nuk e përjashtoi mundësinë e një dueti me gruan, tha se do ta mendojë.

Përveç bisedës, Ferati solli edhe një atmosferë të mirë live në emision ku këndojë këngë me çifteli./21Media

21 Gradë – 31.08.2019

21 Gradë – 31.08.2019

Gepostet von RTV21 Showbiz am Samstag, 31. August 2019