Mahmut Ferati ka publikuar projektin e tij më të ri në bashkëpunim me Vjollca Selimin

Mahmut Ferati ka publikuar projektin e tij më të ri në bashkëpunim me Vjollca Selimin

“Gjithmonë” titullohet kënga e cila i shtohet listës së këngëve të shumta të reja të publikuara kohëve të fundit.

Kjo këngë, të cilës dyshja ia ka bashkëngjitur edhe klipin, është punuar nga produksioni Vizioni dhe Libonia./21Media