Fjolla duket mjaft tërheqëse

Fjolla duket mjaft tërheqëse

Bashkëshortja e këngëtarit të njohur, Alban Mehmetit, Fjolla është ndër gratë më të komentuara të artistëve.

Fjolla është mjaft aktive në rrjete sociale, në të cilat publikon imazhe të shumta nga përditshmëria e saj.

E kur jemi te këto të fundit, bukuroshja e Albanit sot publikoi dy fotografi tejet të bukura. Me flokë të lëshuara, me syze dhe e veshur me stil, Fjolla duket mahnitëse në imazhet e fundit që publikoi në facebook për shokët dhe ndjekësit e shumtë.

“Autumn”, shkroi bashkëshortja e Albanit krahas foto-ve, në të cilat po merr komente dhe pëlqime të shumta, shkruan rtv21.tv

Alban Mehmeti prej vitesh është i martuar me bukuroshen, Fjolla Svircën, të cilët së bashku kanë dy fëmijë, Lurnin dhe Troin./21Media