Vlerësoni vet se a i ka ngjarë reperi nënës së tij

Vlerësoni vet se a i ka ngjarë reperi nënës së tij

Përkundër famës dhe këngëve të cilat i njeh publiku, të githë adhuruesit duan të dijnë diçka më tepër nga jeta personale e reperit të njohur Majk.

Anëtari i labelit “Baba Stars” së fundmi ka prezantuar një person shumë të dashur të familjes, nënën e tij, shkruan rtv21.tv

Ai në InstaStory ka publikuar fotografinë përkrah nënës me ç’rast edhe ka shkruar sipër saj “dear mama”, (Nëna e dashur). Se sa i ka ngjarë ai nënës së tij vlerësojeni ju në bazë të fotografisë.

Kujtojmë se projekti i fundit nga Majk është “Le t’xhelozojn” në bashkëpunim me Onat./21Media