Majkut po "ia ftoh" dikush

Majkut po “ia ftoh” dikush

Majku ka një hall, ai këtë e ka ndarë bashkë me ndjekësit e tij në Instagram, ku ka postuar një video. “Pse po m’rrin qekaq ftoht, ku është problemi….”  , me këto fjalë  i është drejtuar ai kamerës, duke mos zbuluar se me kënd e ka “zemërimin”. Por pas disa sekondash ai e kthen kamerën nga frigoriferi i tij dhe fjalinë e përfundon me : “ …frigoriferi im i dashur”, përcjell rtv21.tv

Kjo shaka e Majkut nuk ka lënë pa u komentuar nga ndjekësit e tij, ku disa e kanë komplimentuar për sensin e humorit./21Media

pse pom rrin kaq ftoft …

A post shared by MAJK / Kastriot Rexha (@majkaveli) on