Një fotografi shumë e lezetshme

Një fotografi shumë e lezetshme

Majlinda Zeka është bërë emër i njohur për të gjithë, që nga momenti që ajo është lidhur me reperin Majk me të cilin ka një djalë, të cilin e pagëzuan me emrin Roan.

Ndonëse dyshja i ka dhënë fund lidhjes, Majlinda vazhdon të jetë shumë e përfolur me çdo gjë që bën për djalin e saj Roanin, shkruan rtv21.tv

Ajo së fundmi, ka rrëmbyer vëmendjen me një fotografi shumë të lezetshme që ka publikuar në rrjetin social Instagram, ku shfaqet e veshur njësoj me djalin e saj Roanin i cili më datë 19 maj ka festuar ditëlindjen e parë.

Fotografia ka marrë pëlqime dhe komente të shumta nga ndjekësit e saj./21Media

Sunday matching with my son💜 @babbyroan

A post shared by MR⚜ (@majlindazeka1) on

Djali i Majkut feston ditëlindjen, Majlinda me urim special