Skuadra turke Ankara Keciorengucu ka njoftuar se ka nënshkruar kontratë tri-vjeçare me Arb Manaj sulmuesin e Trepça ’89.

Ankara Keciorengucu bënë pjesë në Ligën e Parë.

“22-vjeçari vjen nga Trepça ’89 në Kosovë ku ka shënuar 18 gola në 29 ndeshje. I urojmë mirëseardhje dhe i urojmë suksese”, thuhet në njoftimin e klubit turk.

Trepça ’89 ka fituar 75 mijë euro nga shitja e Manajt./21Media 

⚡️Ankara Keçiörengücümüz, KF Trepca89 formasıyla 29 maçta 18 gol atarak gol kralı olan 22 yaşındaki Kosovalı santrfor…

Posted by Ankara Keçiörengücü on Monday, October 5, 2020