Manchester City kualifikohet në fazën tjetër të FA Cup

Manchester City ka fituar ndeshjen ndaj Peterborough me rezultatin 0-2.
Pjesa e parë u mbyll pa gola, kurse në pjesën e dytë nisi ndryshe dhe City shënoi dy gola.
Me këtë fitore, Manchester City kalon në fazën tjetër të FA CUP./21Media

Back to top button