Ivan Perisic ka nxitur interesimin e Djajve të Kuq pas paraqitjeve të mahnitshme këtë sezon për Interin

Ivan Perisic ka nxitur interesimin e Djajve të Kuq pas paraqitjeve të mahnitshme këtë sezon për Interin

Fillimisht Jose Mourinho kishte ofruar 30 milionë euro për kroatin, mirëpo oferta ishte refuzuar nga klubi italian, shkruan rtv21.tv.

Tani United tregojnë interesimin e tyre, dhe janë të gatshëm që ta rrisin ofertën nga 30 në 52 milionë euro, për të transferuar anësorin në anët e tyre./21Media