Spektakël në ndeshjen United-Lask Linz

Spektakël në ndeshjen United-Lask Linz

Manchester United ka marrë një fitore të madhe në udhëtim te Lask Linz.

Në një ndeshje të zhvilluar pa tifozë, United ka dhuruar spektakël në fushë pasi kanë bërë një lojë fantastike duke shënuar 5 gola shumë të bukur.

Odion Ighalo, Daniel James, Juan Mata, Mason Greenwood dhe Andreas Pereira ishin autorët e golave për Djajtë e Kuq./21Media