Sulmuesi i Juventusit, Mario Mandzukic ka refuzuar ofertën e PSG-së

Sulmuesi i Juventusit, Mario Mandzukic ka refuzuar ofertën e PSG-së

Futbollistit kroat i është ofruar mundësia për t’iu bashkuar gjigantit francez, por kjo është refuzuar nga lojtari.

PSG ka probleme të mëdha në sulm pasi Edinson Cavani dhe Kylian Mbappe janë të lënduar, ndërsa Neymar kërkon që të largohet para mbylljes së afatit kalimtar.

Mandzukic nuk ka vend në formacionin e parë te Sarri dhe është i lidhur me një kalim tek ish-klubi i tij, Bayern Munich.