Aktorja po tregohet mjaft aktive në rrjete sociale

Aktorja po tregohet mjaft aktive në rrjete sociale

Ajo është bërë e njohur me rolin e “Marisë” nga seriali shumë i shikuar “Për ty”. Është kjo aktorja e njohur meksikane, Ana de la Reguera, e cila vazhdon të jetë e pëlqyer ende nga publiku.

Kjo shihet nga pëlqimet dhe komentet e shumta që aktores i bëhen kur publikon fotografi të ndryshme nga përditshmëria e saj.

E kur jemi te iamzhet, pak më parë 42 vjeçarja publikoi një imazh, në të cilin duket shumë bukur. Në fotografinë, ku shihet e shtrirë, “Maria” po merr komente dhe pëlqime të shumta, shkruan rtv21.tv

Ana de la Reguera është lindur më 08 prill të vitit 1977. Ajo është aktore e njohur meksikane, e cila njihet edhe për role të ndryshme në seri televizive, filma etj./21Media