“Maria” titullohet projekti i ri i njërit prej këngëtarëve më të pëlqyer të skenës shqiptare, Irkenc Hykes.

Muzikën dhe tekstin e këngës e ka bërë vet Irkenci, kurse për Mix & Master është kujdesur JoJo.

“Maria” është publikuar edhe me videoklip, shkruan rtv21.tv

“Dehur” titullohet projekti i fundit që Irkenci e solli në muajin shkurt./21Media