Shqiptari Florain Marku është duke pritur me padurim përballjen e stome me Jamie Stweart

Ai përmes një statusi në rrjetet sociale ka lënë të kuptohet që është i përgatitur.

“Mirëmëngjesi të gjithëve, sot është dita ime.”, ka shkruar Marku.

Ndeshja do të zhvillohet në “Wemlbey” me fillim nga ora 18:00, dhe për peshat e mesme, do të jetë para sfidës së Anthony Joshua dhe Kubrat Pulev./21Media

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Florian Marku (@florianmarku)