Martin Garrix dhe Bebe Rexha në vitin 2016 bashkuan forcat për projektin“In the name of love” projekt i cili tashmë ka kaluar shifrën prej 1 miliard dëgjimesh në platformën Spotify.

Ky sukses shënon një arritje të madhe në karrierën e Bebe Rexhës dhe Martin Garrix, shkruan rtv21.tv

Ndryshe, në kanalin YouTube, “In the name of love”numëron mbi 601 milionë klikimeve./21Media