Pamje nga dasma madhështore

Pamje nga dasma madhështore

Aktorja e mirënjohur shqiptare, Jonida Vokshi dhe aktori dhe producenti i njohur shqiptar, Besnik Krapi, sot i dhanë fund beqarisë, transmeton rtv21.tv

Në rrjetet sociale po qarkullojnë fotografi nga dasma e çiftit të mirënjohur dhe gjithë vëmendja është te bukuroshja Jonida, e cila shfaqet me një fustan të bardhë – që është ëndrra e çdo femre. Ajo duket mjaft bukur dhe e lumtur përkrah burrit të saj, i cili po duket shumë i pashëm.

Ata u kurorëzuan nga këngëtarja e mirënjohur shqiptare, Elvana Gjata.

Ata dy janë njohur në serialin “O sa mirë”./21Media