Ellie shkëlqeu!

Ellie shkëlqeu!

Këngëtarja dhe tekstshkruesja e mirënjohur, Ellie Goulding, u martua me dashurinë e saj të jetës, Caspar Jopling, në një ceremoni mbretërore në katedralen York Minster të shtunën. Ellie shkëlqeu me një vello të punuar me dorë nga Chloé, për realizimin e të cilës u deshën 640 orë, transmeton rtv21.tv

Ky fustan ishte shumë i veçantë, sepse ishte realizuar me trëndafila të bardhë, përderisa jaka dhe vello kishin inicialet e çiftit, E&C.

Raportohet se Ellie dhe Caspar ishin në lidhje që nga marsi i vitit 2017./21Media