Meghani dhe Trevelor janë ndarë në vitin 2013

Meghani dhe Trevelor janë ndarë në vitin 2013

Ish- bashkëshorti i Dukeshës së Sussexit, Meghan Markle, Trevelor Engelson është martuar të shtunën në Kaliforni me Tracey Kurland.

Disa pamje nga dasma e producentit Engelson tani janë publikuar në rrjetet sociale.

Dukesha e Sussexit Meghan dhe Trevor janë martuar në shtator të vitit 2011 kurse, martesa e tyre mori fund në verën e vitit 2013 dhe u divorcuan zyrtarisht një vit më vonë.

Meghan Markle vitin e kaluar u martua me princin Harry, ndërsa, më 06 maj ajo mori epitetin e të bërit nënën.

Megahni solli në jetë një djalë, të cilin e pagëzuan me emrin Archiet. /21Media