E pesta e vërteta!

E pesta e vërteta!

Pamela Anderson është martuar me producentin e filmit Jon Peters të hënën pas lidhje të fshehur.

Ylli 52-vjeçar i “Baywatch” i tha “Po” 74-vjeçarit nga Hollywood-i i njohur për filmat “Flashdance”, “Batman” dhe “A Star Is Born”, në një ceremoni private në Malibu, sipas The Hollywood Reporter.

Çifti kanë një histori dashurie edhe para 30 vjetëve dhe tanimë janë ribashkuar në mënyrë romantike vetëm disa muaj më parë, përcjell rtv21.tv

Ende nuk është bërë i ditur ndonjë detaj nga ceremonia e martesës së pestë të Pamelës.

Kujtojmë se në vitin 2017, Pamela është fotografuar duke dal nga një hotel me milionerin shqiptar Fatmir Hysenbelliu./21Media