Mbappe fundos Barçën, PSG shënon edhe golin e tretë

Është shënuar edhe goli i katërt në stadiumin “Camp Nou”, ku po luhet derbi mes Barcelonës dhe Paris Saint-Germain.

PSG e ka thelluar epërsinë në 3:1 si mysafire kundër Barcelonës, përmes golit të shënuar nga Kylian Mbappe.

Mbappe shënon në minutën e 60’ nga penalltia p nga penalltia për 3:1.

Golin e gjeni më poshtë.

Back to top button