Mbesa e saj ‘vdes’ pas Gjikos

Mbesa e saj ‘vdes’ pas Gjikos

Reperi i njohur, Gjiko dhe moderatorja Elita Rudi janë çifti më i përfolur i estradës kohëve të fundit.

Elita e cila shumë shpesh poston fotografi të mbesës së saj, kësaj radhe ajo ka publikuar një video në Instagram teksa mbesa e saj po kërcente me këngën e fundit të Gjikos “Faje” në bashkëpunim me Skerdin.

Duket se mbesa e Elitës është njëra ndër fanset e flakta të Gjikos./21Media