Dua po qëndron në Indi

Dua po qëndron në Indi

Këngëtarja e njohur shqiptare me famë botërore,  Dua Lipa është duke qëndruar në Indi aty ku pritet të performoj për herë të parë.

Para koncertit Dua shihet se është duke vizituar vendet e ndryshme të Indisë. Së fundmi, 24 vjeçarja ka publikuar disa fotografi nga një objekt fetarë ku është shfaqur e mbuluar me shami.

Shumë e lumtur për kthimin në Indi këtë javë! Kurrë nuk e kam pasur mundësin që të përformojë para juve dhe jam shumë e lumtur për të dalë në skenë bashkë me Katy Perry”, ka shkruar Dua Lipa.


“Don’t Start Now”, mban titullin projekti i fundit i Duas të cilin e publikoi më 1 nëntor, kjo këngë në kanalin Youtube numëron mbi 29 milionë klikime.


Kujtojmë se, Dua Lipa do të  përformoj në eventin American Music Awards. /21Media