Viktima ishte 60 vjeç

Viktima ishte 60 vjeç

Një pushues 60 vjeçar ka humbur jetën këtë të diel në plazhin e Spillesë në Durrës.

Informacionet bëjnë me dije se viktima ishte rreth 60 vjeç identiteti i të cilit nuk bëhet i ditur.

Ai kishte hyrë për t’u larë dhe pavarësisht ndërhyrjes së shpejtë të rojës së plazhit dhe ndihmës nuk ka mundur që të mbijetojë.

Javën e kaluar dy persona kishin humbur jetën në Durrës./21Media