Kënga e re nga artistët

Kënga e re nga artistët

Rep-artistët e mirënjohur shqiptarë Mc Kresha dhe Singullar publikuan projektin e ri muzikor të titulluar “KG”.

Artistët këngën e re, e kanë publikuar edhe me videoklip. Për beatin dhe mix/masterin e kësaj kënge u kujdes Deard Sylejmani, kurse videoklipin e punoi Fole Publishing.

Mbetet të shihet se a do të pëlqehet ky bashkëpunim i sjellur nga dyshja e njohur ./21Media