Pamje nga dasma

Pamje nga dasma

Reperi i njohur nga Mitrovica, Mc Kresha dhe partnerja e tij, Erzina Shehu mbrëmë kurorëzuan dashurinë e tyre me martesë në një ceremoni private që u mbajt në “Hotel Garden”. Kurorëzimin e tyre e bëri i pari i Prishtinës, Shpend Ahmeti.

E gjithë dasma ishte tejet e veçantë, siç duket çifti u përkujdesën deri në detajin e fundit për ta bërë të paharrueshme këtë natë. E veçanta është se reperi i këndoi disa këngë në dasmën e tij, shkruan rtv21.tv

MC Kresha dhe Lyrical Son këndojnë në dasmë

Gepostet von N’Rm I am Montag, 16. Dezember 2019

Erzina shkëlqeu me një fustan të bardhë, i realizuar aq bukur nga dizajnerja Saime Buleshkaj. Ndërsa Mc Kresha zgjodhi një kostum elegant për këtë ditë të veçantë./21Media