Mc Kresha po i jep fund beqarisë!

Mc Kresha po i jep fund beqarisë!

Tash e një kohë po qarkullon lajmi që reperi mitrovicas, Mc Kresha është në lidhje me Erzina Shehun. Ndonëse reperi një gjë të tillë nuk e ka pranuar publikisht, fotografitë e shumta që qarkulluan në rrjete sociale e dëshmuan të kundërtën.

Madje, siç po raportohet në mediat tjera, rep-artisti dhe e dashura e tij po i japin fund beqarisë. Siç po raportohet, ai dhe Erzina nesër po kurorëzojnë dashurinë e tyre me martesë në një nga lokalet e Prishtinës, në një ceremoni private.

Portali rtv21.tv ka kontaktuar artistin për ta marrë një prononcim nga ai, por nuk ka ende ndonjë përgjigje./21Media