Artisti i njohur shqiptar, Genc Prelvukaj, më 1 nëntor do të publikojë albumin e ri të  titulluar “Gentivs II”, shkruan rtv21.tv

Këtë ai e bëri të ditur përmes një postimi në Instagram, por që nuk tregoi detaje tjera në lidhje me këtë album.

Ndryshe, “Bekim” titullohet projekti i fundit i Gencit. Këngë kjo kushtuar heroit Bekim Berisha, dhe ushtarëve të rënë për çlirimin e Kosovës. Siç duket edhe ky projket është pjesë e albumit më të ri të artisitit./21Media