"Mendja funksion vetëm kur..."

“Mendja funksion vetëm kur…”

Këngëtarja e njohur Soni Malaj prej gati dy deakadave në skenë njihet për stilin e saj, për bukurinë dhe këngët që tashmë janë hite. Me këto atribute ajo ka mbeldhur rreth vetës shumë njerëz të cilët e duan, shkruan rtv21.tv.

 

View this post on Instagram

 

Mendja eshte si nje parashute,funksionon vetem kur eshte e hapur 😊

A post shared by SONI MALAJ (@soni_malaj) on

Përmes rrejtit sociale Insagram ajo ka një porosi për fansat e saj. “Mendja eshte si nje parashute,funksionon vetem kur eshte e hapur”, ka shkruar ajo poshtë një fotografie ku duket tejet atraktive e veshur ne xhinse dhe një bluzë të bardhë.

Soni në muajin qershor publikoi një këngë verore me ritme latine, “Te queiro”./21Media