Këngëtarja e njohur shqiptare, Greta Koçi ka gati këngën e re, shkruan rtv21.tv

Përmes një postimi një fotografie të publikuar në Instagram, Greta ka treguar se kënga do publikohet nesër në ora 17:00 dhe është e shoqëruar edhe me videoklip.

“Nesër, ora 17:00. Video e re, këngë e re”, ka qenë mbishkrimi i fotografisë.

 

View this post on Instagram

 

Neser, Ora 17:00 🔥#NewSong #NewVideo

A post shared by GRETA KOCI (@gretakoci1) on

 

“Lum kush m’ka”, titullohet projekti i fundit i Gretës, të cilin e ka publikuar në muajin shkurt. Kjo këngë deri tani në Yotube ka arritur mbi 5 milionë klikime./21Media