Bashkëpunimi i Skerdit me Gent Fatalin pritet të publikohet të shtunën në ora 18:00.

Projekti i tyre i përbashkët titullohet “Melodia” dhe vjen i shoqëruar edhe me videoklip, shkruan rtv21.tv

Kjo u bë e ditur nga vetë artistët të cilët në Instagram publikuan fotografinë e njëjtë që duket se e kanë realizuar gjatë xhirimeve të klipit.

 

View this post on Instagram

 

Neser •E shtune •Ora 18:00🎧 #MELODIA @gentfatali

A post shared by S K E R D I (@skerdiago) on

 

Fansat e dyshes janë ata të cilët me padurim po e presimin publikimin e projektit të Skerdit dhe Gentit. /21Media