Emrat e njohur të skenës muzikore Stresi dhe Morena Taraku kanë finalizuar projektin e tyre të përbashkët.

“Bad Girl”, titullohet kënga e dyshes e cila do të publikohet edhe me videoklip.

Stresi është ai i cili ka treguar se projekti do të lansohet me 24 shtator.

“Ki me bo” titullohet bashkëpunimi i parë i dyshes, të cilin e kanë publikuar në vitin 2015. /21Media