Bashkëpunimi i shumëpritur i Mozzikut dhe Kidës do publikohet me 3 Korrik. Kështu njoftuan vetë artistët përmes postimeve të bëra në rrjetet sociale.

Dyshja për fansat e tyre publikuan fotografi të realizuar gjatë videoklipit. Në këtë imazh Kida dhe  Mozziku shihen duke mbajtur dorën e njëri-tjetrit.

 

View this post on Instagram

 

#PP 03.07.2020 🧡🖤

A post shared by MOZZIK (@mozzik) on

Kujtojmë se, ky bashkëpunim do jetë pjesë e albumit të Mozzikut që pritet  të publikohet më 31 korrik. Përveç këtij bashkëpunimi pjesë e albumit janë edhe dy bashkëpunime tjera  ai me Unikkatilin, dhe Getinjon. /21Media