Elvana me një veshje të guximshme

Elvana me një veshje të guximshme

Këngëtarja e njohur shqiptare, Elvana Gjata, është njëra ndër femrat e showbiz-it vendor që gjithmonë tërheq vëmendje me stilin e veçantë si në videoklipe, ashtu edhe gjatë performancave në koncerte e evente të ndryshme.

Në fotografitë e fundit që ka publikuar në rrjetin social Instagram, këngëtarja shihet e veshur me një kostum të bardhë me detaje ngjyrë ari, të kombinuar me një kapelë të bardhë, çizme të bardha dhe një rrip të zi me detaje ari.

Edhe në këtë paraqitje, Elvana shfaqet me pak grim ashtu siç jemi mësuar ta shohim kohëve të fundit.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Elvana Gjata (@elvanagjataaaa) on

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Elvana Gjata (@elvanagjataaaa) on

Ndryshe, “A m’don” është projekti i fundit muzikor që Elvana Gjata ka publikuar në fillim të muajit gusht. Kënga është pritur mjaft mirë nga publiku dhe deri tani ka arritur mbi 12 milionë klikime në Youtube./21Media