Ky përbërës ju ndihmon fal disa enizmave 

Ky përbërës ju ndihmon fal disa enizmave 

Zona poshtë krahëve nuk është aspak e këndshme, për këtë arsye duhet depiluar gjithnjë, veçanërisht femrat që i kanë qimet shumë të errëta.

Por ka një zgjidhje edhe për të këtë problem. Një patate mund të ju ndihmojë në këtë aspekt, grijeni në rende dhe më pas vendoseni poshtë sqetullave tuaja.

Patatja përmban disa enzima, të cilat ndihmojnë në zbardhjen e kësaj zone. Në këtë mënyrë ju mund t’i thoni lamtumirë edhe depilimit./21Media