Delaney Short, nga Virxhinia e SHBA-së, ndau në rrjetin social Tik Tok, fotografi e video të nënës dhe babait të saj.

Ndjekësit e saj, u mahnitën nga fiziku i prindërve të 17-vjeçares, të cilët janë të përkushtuar pas palestrës.

”Shikoni mirë, më mashtroni nëse mundeni’‘, tha ajo në postimin e saj, duke paralajmëruar djemtë.

Video e publikuar nga Delaney, arriti rekorde shikueshmërie, me mbi 16,5 milionë klikime./oranews

 

@delaneyshort4

#WorldPeace

♬ original sound – _jennaleman