"Urime festa e Flamurit më të bukur në botë"

“Urime festa e Flamurit më të bukur në botë”

Këngëtarja e mirënjohur shqiptare, Vjollca Haxhiu është shumë e dashur për publikun.

Haxhiu është aktive në rrjetin social, Instagram ku poston imazhe nga përditshmëria e saj.

Së fundmi, artistja ka publikuar një imazh më ndryshe se herëve të tjera, shkruan rtv21.tv

Në  fotografinë e publikuar, artistja shihet teksa në kokë ka të vendosur një plis dhe në dorë mbanë flamurin e Shqipërisë.  “Urime festa e Flamurit me te bukur ne botë🇦🇱🇦🇱🇦🇱”, ka shkruar artistja në mbishkrimin e fotos.

 

View this post on Instagram

 

Urime festa e Flamurit me te bukur ne botë🇦🇱🇦🇱🇦🇱

A post shared by Vjollca Haxhiu (@vjollcahaxhiuu) on

Sa i përket projekteve muzikore, “Motër e vëlla” është kënga e fundit e artistes në bashkëpunim me Medën. Kënga është publikuar në muajin shtator të këtij viti dhe deri më tani ka marrë mbi 2 milionë klikime në Youtube./21Media