Pas publikimit të baladës “Oj shoqni” këngëtari i njohur Meda po sjell një këngë ritmike, shkruan rtv21.tv

Meda ka zbuluar se kënga e re titullohet “Ish dashnia” dhe do publikohet me videoklip.

Këtë ai e bëri të ditur përmes një postimi në Instagram, ku publikoi një pjesë të këngës që do e lansojë së shpejti.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Meda (@mehdin_pergjecaj)

 Kujtojmë se, këtë vit Meda publikoi albumin e titulluar “Na Na”./21Media