Luljeta Përgjeqaj feston ditëlindjen

Luljeta Përgjeqaj feston ditëlindjen

Një urim të veçantë, Lulja e mori nga bashkëshorti i saj, këngëtari i mirënjohur, Mehdin Përgjeqaj- Meda, shkruan rtv21.tv

Në rrjetin social Instagram, Meda ka publikuar një fotografi në të cilën shihet pranë Lules.

“Urime ditëlindjen jeta ime, partnerja e shkëlqyer, mami shembullore! Te uroj nga zemra edhe 100 vite. Të dua”, ka shkruar Meda krahas fotografisë.

 

View this post on Instagram

 

Urime ditlindjen jeta ime, partnerja e shkeqyer, mami shembullore! Te uroj nga zemra edhe 💯 vite. I 💖 U @luljeta_pergjeqaj

A post shared by Meda (@mehdin_pergjecaj) on

Kujtojmë që Meda është i martuar me Luljetën prej vitesh dhe janë prindër të katër fëmijëve, tre djemëve dhe një vajze./21Media