Meda u takua me Rashicën

Meda u takua me Rashicën

Këngëtari i mirënjohur, Mehdin Përgjegjaj-Meda, është takuar mbrëmë me futbollistin e Kombëtares së Kosovës, Milot Rashicën, shkruan rtv21.tv

Në rrjetin social Instagram, Meda ka publikuar një fotografi në të cilën shihet pranë futbollistit.

“Një mbrëmje e paharrueshme me Krenarinë e Kosovës, Milot Rashica” , ka shkruar Meda krahas fotografisë.

 

View this post on Instagram

 

Nje mbramje e pa harrushme me Krenarin e Kosoves @milotrashica7

A post shared by Meda (@mehdin_pergjecaj) on

Ndryshe, me fitoren ndaj Malit të Zi, Kombëtarja e Kosovës mbetet e treta në grupin A me një pikë më pak se Çekia, e cila renditet e dyta, ndërsa 4 më pak se Anglia, që është lidere e grupit.

Ndeshja ndërmjet Çekisë dhe Kosovës do të zhvillohet më 14 nëntor, duke filluar nga ora 20:45./21Media