Me baladat dhe këngët ritmike këngëtari i njohur Meda bëri për vete gjithë publikun shqiptar, shkruan rtv21.tv

Së fundmi,  Meda e ka lansuar projektin e tij më të ri muzikor, këngën “Oj shoqni”. Këtë këngë Meda e ka publikuar në kuadër të programeve festive për vitin 2021.

Kujtojmë se, këtë vit Meda publikoi albumin e titulluar “Na Na”./21Media