Këngëtari i njohur, Mehdin Përgjeqaj-Meda, ka publikuar sot projektin e ri muzikor të titulluar “Jeta e natës”.

Tekstin e këngës “Jeta e natës” e ka shkruar Ghulo, ndërsa muzikën dhe orkestrimin e ka bërë Wirusi.

Kënga është publikuar në Youtube vetëm në versionin audio./21Media