Njëri ndër këngëtarët më të dashur për publikun shqiptar, Meda publikoi këngën e re. “Bye Bye”, mban titullin kënga që erdhi e shoqëruar me videoklip. Për tekstin u përkujdes Ghulo, për muzikën Demir Basha dhe Granit Gashi, si dhe për orkestrimin Granit Gashi.

“Bye Bye”, ka një tekst të veçantë./21Media