Meda po tregohet aktiv

Meda po tregohet aktiv

Njëri ndër këngëtarët më të pëlqyer në trojet shqiptare është këngëtari Meda. Përveç angazhimeve në karrierë, si dhe mbrëmjeve të shumta muzikore, Meda aktiv po tregohet edhe në rrjete sociale.

Në instagram, ku numëron 246 mijë ndjekës pak më parë ai publikoi një imazh të bukur të vajzës së tij, shkruan rtv21.tv

“Rejhana shpirti i Babit”, shkroi Meda, krahas imazhit të bukur të së bijës, në të cilin po merr pëlqime dhe komente të ndryshme.

Kujtojmë që Meda është i martuar me Luljetën prej vitesh dhe janë prindër të katër fëmijëve, tre djemëve dhe një vajze./21Media