Përkrah njëri tjetrit çifti duket tejet i dashuruar

Përkrah njëri tjetrit çifti duket tejet i dashuruar

Meda është njëri ndër artistë më të ndjekur dhe më të dashur për publikun.

Ai është i martuar me Lulen dhe kanë katër fëmijë, shkruan rtv21.tv

Së fundmi Meda ka publikuar një fotografi në Instagram bashkë me gruan e tij, një fotografi kjo shumë e veçantë e çiftit.

Ndryshe, kujtojmë se “A u knaqe” është kënga e fundit nga Meda./21Media