Megan Fox konfirmoi lidhjen e dashurisë me reperin e njohur amerikan, Machine Gun Kelly. Dyshja u shfaqën në një prej lokaleve të Los Angelesit.

Ata i kishin shtrënguar duart njëri-tjetrit dhe u shfaqën duke dhuruar puthje pasionante para se të largoheshin.

Ata dukeshin të lumtur pranë njëri-tjetrit./21Media